تبلیغات
کهکشان دانلود

JavaScript Codes

کهکشان دانلود
{هركس رادرزندگی،راهنمایی خردمندنباشدهلاك خواهدشد} امام سجاد{ع}

سایت دانلود نرم افزار رایگان این بار نیز برای کاربران خود نرم افزار کاربردی ویژه ای دارد که هم برای کاربرد های روزمره و حرفه ای به کار می آید. نرم افزاری که تهیه دیده ایم ابزاری ساده اما توانمند در تشخیص صدا می باشد که شما را قادر می سازد به رایانه خود دستور دهید و یا از آن بخواهید تا به صدای محیط اطراف واکنش نشان دهد. این نرم افزار صدا یک برنامه دانلود صوتی است که می توان با دانلود برنامه پروژه های بسیاری را انجام داد.
ساده ترین راه برای این که کامپیوتر شما از محیط اطراف خود با خبر باشد این است که نرم افزار Audio Zone Trigger را به یک منبع صدا مانند میکروفون وصل کنید و آن را برای مواجه شدن با هر صدایی توجیه کنید. یک میکروفون را به کامپیوتر وصل کنید و دستور عکس العمل مربوط به صدا را برای کامپیوتر تعریف کنید . Audio Zone Trigger اولین نرم افزار چند منظوره برای کشف صدا می باشد. این نرم افزار درهای انجام انواع پروژه را به سوی شما می گشاید و به راحتی و با کمترین هزینه می توانید یک سیستم هشداری نصب کنید. به راحتی Audio Zone Trigger را در معرض موج صوتی قرار دهید . این نرم افزار انواع موج صوت را دریافت می کند و با توجه به اکشن انتخابی توسط شما عمل می کند. این نرم افزار برای استفاده در صنعت ، بازاریابی ، کنترل کیفیت ، آمار ، نگهبانی و دیده بانی و کشف صدا کاربرد دارد و به راحتی قابل استفاده توسط هر شخصی با یک کامپیوتر می باشد.

Omega Unfold Audio Zone Trigger 1.7 - نرم افزار کامپیوتر تشخیص و عکس العمل در برابر صدا

دانلوددانلود رایگان نرم افزار تشخیص صدا (حجم : 2.4 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir

طبقه بندی: موبایل،
برچسب ها: نرم افزار کامپیوتر تشخیص و عکس العمل در برابر صدا،
نوشته شده در تاریخ جمعه 9 اردیبهشت 1390 توسط ایمان
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : كهكشان دانلود

قالب وبلاگ وبلاگ اسکین قالب بلاگفا قالب میهن بلاگ قالب وبلاگ وبلاگ نویسان سرگرمی بازی اس ام اس فال تعبیر خواب قالب وبلاگ کد موزیک ساخت کد صوتی موسیقی بی کلام نوحه چت مترجم سایت زیباساز آموزش وبلاگ یاهو آمار فال حافظ تعبیر خواب گوگل ساعت رنک ماوس تغییر شکل ماوس ایجاد گالری اوقات شرعی تاریخ تقویم فونت تماس پرچم تصویر روز آی پی آب و هوا دیکشنری طالع ازدواج جمله تصادفی آپلود عکس دانستنی حدیث قالب بلاگ اسکای فروشگاه اینترنتی ایران آرنا